Proprjeta għall-bejgħ f'San Gwann
Polite Homes bħalissa jsegwi 400 proprjetajiet għall-bejgħ f'San Gwann, bi prezzijiet minn €24,700 sa €7,450,000. Qabbel kull portal u aġenzija f'post wieħed, imbagħad ibgħat talba u nqabbduk mal-aġent it-tajjeb.
400 listi · Aġġornat kuljum mill-portali u l-aġenziji Maltin
Ġdid2 Bedroom Apartment For Sale in San Gwann
San Gwann
€450,000
2 sod · 2 ban · 90 m²
Ġdid3 Bedroom Apartment For Sale in San Gwann
San Gwann
€372,000
3 sod · 2 ban · 125 m²
Ġdid1 Bedroom Apartment For Sale in San Gwann
San Gwann
€272,000
1 sod · 2 ban
Ġdid7 Bedroom Guest House For Sale in San Gwann
San Gwann
€1,600,000
7 sod · 7 ban · 295 m²
Ġdid3 Bedroom Terraced House For Sale in San Gwann
San Gwann
€870,000
3 sod · 2 ban · 158 m²
Ġdid2 Bedroom Penthouse For Sale in San Gwann
San Gwann
€450,000
2 sod · 3 ban · 100 m²
Ġdid3 Bedroom Terraced House For Sale in San Gwann
San Gwann
€870,000
3 sod · 2 ban · 158 m²
Ġdid2 Bedroom Apartment For Sale in San Gwann
San Gwann
€375,000
2 sod · 1 ban
Ġdid2 Bedroom Apartment For Sale in San Gwann
San Gwann
€370,000
2 sod · 2 ban
Ġdid2 Bedroom Apartment For Sale in San Gwann
San Gwann
€370,000
2 sod · 2 ban · 91 m²
Ġdid2 Bedroom Apartment For Sale in San Gwann
San Gwann
€375,000
2 sod · 2 ban · 92 m²
Ġdid2 Bedroom Apartment For Sale in San Gwann
San Gwann
€265,000
2 sod · 1 ban · 60 m²
Ġdid2 Bedroom Penthouse For Sale in San Gwann
San Gwann
€435,000
2 sod · 2 ban · 90 m²
Ġdid2 Bedroom Penthouse For Sale in San Gwann
San Gwann
€434,000
2 sod · 2 ban · 90 m²
ĠdidSan Gwann, Penthouse
San Gwann
€425,000
1 sod · 1 ban
ĠdidSan Gwann, Apartment
San Gwann
€446,000
3 sod · 1 ban
ĠdidSan Gwann, Apartment
San Gwann
€339,000
2 sod · 1 ban
ĠdidSan Gwann, Terraced House
San Gwann
€800,000
1 sod · 2 ban
ĠdidSan Gwann, Terraced House
San Gwann
€810,000
1 sod · 2 ban
ĠdidSan Gwann, Terraced House
San Gwann
€800,000
1 sod · 2 ban
ĠdidSan Gwann, Penthouse
San Gwann
€425,000
2 sod · 2 ban
Ġdid2 Bedroom Apartment For Sale in San Gwann
San Gwann
€371,000
2 sod · 2 ban · 83 m²
Ġdid2 Bedroom Apartment For Sale in San Gwann
San Gwann
€360,000
2 sod · 2 ban · 83 m²
Ġdid3 Bedroom Apartment For Sale in San Gwann
San Gwann
€460,000
3 sod · 4 ban · 121 m²
Mistoqsijiet frekwenti
Kemm hemm proprjetajiet għall-bejgħ disponibbli f'San Gwann?+
Bħalissa hemm 400 listi jaqblu ma' din it-tfittxija fuq Polite Homes. Id-disponibbiltà tinbidel il-ħin kollu.
Kemm jiswew proprjetajiet għall-bejgħ f'San Gwann?+
Il-listi attwali jvarjaw €24,700-€7,450,000. Il-prezz eżatt jiddependi mill-post, il-finitura, id-daqs u l-istat tal-proprjetà.
Jistgħu barranin jixtru proprjetà f'Malta?+
Iva. Barranin jistgħu jixtru proprjetà f'Malta. Fi Special Designated Areas (SDA) mingħajr permess; barra minnhom, non-residenti normalment jeħtieġu permess AIP.
